ODRŽAN 4. ĐOLAFEST

Autor: Veronika Antal Horvat, 20. 6. 2019.

Na natjecanju sudjelovalo je 14 izvođača - malih pjevača

Kao i svake godine, a povodom Dana općine Darda, 19.6. u Domu kulture održan je četvrti po redu Đolafest. Na pjevačkom natjecanju sudjelovalo je 14 izvođača, malih pjevača, učenika naše škole i OŠ Matija Gubec iz Čeminca.

Nakon izvrsne izvedbe svih natjecatelja, stručni žiri je donio odluku o pobjednicima. Za vrijeme glasovanja učenici, članovi glazbeno-dramsko-scenske skupine su izveli petominutni igrokaz „ Knjiga“, a učenice plesne skupine plesnu koreografiju „ Bad romance-ples s kišobranima.

U kategoriji mlađeg uzrasta pobjedu je zasluženo odnijela učenica drugog razreda, Anastasia Mihajlović. U kategoriji starijeg uzrasta pobjeda je pripala učenici šestog  razreda, Vanessi Ament. Publika je glasovanjem putem glasačkih listića odabrala svog favorita. Glas publike osvojio je učenik drugoga razreda, Petar Novaković. Pobjednici su osvojili vrijedne nagrade, a ostali sudionici nagrađeni su diplomama za sudjelovanje.

Zahvaljujemo se svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanju.

Biljana Kodžoman.

Više slika pogledajte u našoj foto-galeriji.