preskoči na sadržaj

Osnovna škola Darda

Raspored informacija

Raspored informacija za svakog razrednika vidljiv je u e-Dnevniku.

Raspored zvona

RAZREDNA NASTAVA

U smjeni
Razred Učiteljica PON UTO SRI ČET PET
1.a Gordana Vesić 2. sat        
1.b Mirela Turk 3. sat        
2.a Biljana Kodžoman       4.sat  
2.b Radmila Stanić   2.sat      
2.c Elizabeta Nikolić       3.sat  
3.a Belinda Kovačević       2.sat  
3.b Mirela Kotromanović         3.sat
3.c Julijana Fremec 4.sat        
4.a Sandra Forjan 2.sat        
4.b Ljubica Maceković 4.sat        
4.c Gordana Kunšt       3.sat  

PODRUČNA ŠKOLA MECE

 
Razred Učiteljica PON UTO SRI ČET PET
2. i 4. Nataša Mumlek       5. sat  
1. i 3. Jela Merdić       5. sat  

Poslijepodnevne informacije: zadnji četvrtak u mjesecu 17:00-17:45

PREDMETNA NASTAVA

raspored informacija za predmetnu nastavu
Razred Razrednik PON UTO SRI ČET PET
5.a Nikolina Srđenović        

3.sat

neparna smjena

5.b Jasna Schonberger

6. sat

neparna smjena

       
6.a Snježana Horvat      

4. sat

parna smjena

 
6.b Ljubica Krašnjak    

2. sat

parna smjena

   
6.c Nenad Čačić  

3. sat

neparna smjena

     
7.a Ivana Lajoš Brkić 6. sat      neparna smjena        
7.b Mirela Horvat

5. sat

neparna smjena

       
7.c Ivana Novak          
8.a Sanela Toša Ljubičić       3. sat  
8.b Andreja Dorić

2. sat

parna smjena

       
8.c Branka Horvat    

4. sat

parna smjena

   

 

Predmet Nastavnik Termin konzultacija
matematika Svjetlana Svoren

čet, 5. sat

neparna smjena

matematika Zdravka Zorić Ljubej  

matematika/

informatika 

Veronika Antal Horvat

pet, 2. sat

parna smjena

vjeronauk Zvonko Fadljević

čet. 3. sat

neparna smjena

vjeronauk Petar Prološčić

sri., 4. sat

parna smjena

fizika Snježana Pepl Sekulić

pon, 1. sat

neparna smjena

glazbena kultura Dajana Džanko

čet, 

u jutarnjoj parnoj smjeni 4. sat

u popodnevnoj parnoj 0. sat

geografija Vesna Naumovski Bogdanović

pet.4. sat

neparna smjena

engleski jezik/

njemački jezik

Ivana Valeri

uto, 1 sat

neparna smjena

kemija / biologija /

priroda

Ana Petrošević

pon., 4. sat 

neparna smjena


POSEBNI ODJELI

U smjeni
Razred Učiteljica PON UTO SRI ČET PET
4. i 6. Milana Sudarić Jager 5.sat        
1., 3., 5. i 8. Tihana Jozin

5.sat

       

 

 





Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 

Creative Learners, Tomorrow Entepreneurs

Through artistic abilities to developed basic skils

Promoting the social inclusion of our disadvantaged students

 

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisni linkovi

CMS za škole logo
Osnovna škola Darda / Školska 9, HR-31326 Darda / os-darda.skole.hr / ured@os-darda.skole.hr
preskoči na navigaciju