DAN OŠ DARDA – DAN BEZ MOBITELA

Autor: Veronika Antal Horvat, 12. 5. 2019.

Bogat sportski i ini program

Najveći je sportski rezultat imao 7.a. Učenici 6.b i 6.c nisu mnogo rezultatski zaostajali. Čestitamo svima na borbenosti i sudjelovanju!

Dvosatni poslijepodnevni bogati sportski, plesni, izložbeni i makeover program, uz blagodat ugodnoga i sunčanoga vremena, ispunila su ovogodišnji Dan Osnovne škole Darda, 10. svibnja 2019., na najljepši mogući način. Sudjelujući u različitim aktivnostima, učenicima, djelatnicima i roditeljima vrijeme je brzo prošlo i nisu trebali posezati za digitalnim sadržajima. Time je i Dan bez mobitela opravdao svoj naziv.

Uz gromoglasno navijanje svih nazočnih i popularnu glazbu, sportske su igre, i za mališane i za učenike predmetne nastave, protekle u natjecateljskome i zabavnome tonu te slatkim nagradama. Skakali su u dalj iz mjesta i trčali 15 m x 2, šutirali na koš te na rukometni i nogometni gol. Snage su odmjerili i u potezanju konopa te štafetnome trčanju u vrećama, kao i u štafetnome vođenju košarkaške lopte. Najveći je broj bodova osvojio 7.a. Učenici 6.b i 6.c nisu mnogo rezultatski zaostajali. Čestitamo svima na borbenosti i sudjelovanju!

Učenici, učitelji, roditelji i gosti mogli su se okušati i u plesnoj radionici, kao i na štandu za uljepšavanje noktiju i kose. Izložba pristiglih učeničkih fotografija Darde postavljena je, također, na otvorenome, a učenici nagrađeni prigodnom fotografijom.

Ostali su se, pak, učenici i djelatnici pobrinuli da ne manjka palačinki, pečenih kokica, voćnih salata, integralnih keksića, limunade te ledenih čajeva i kave. Za okrepu i osvježenje svih.

Foto: M. Horvat, T. Jozin, M. Kotromanović, I. Novak, J. Schönberger

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji.