BOŽIĆNE BLAGDANE UPOTPUNILI SMO SRDAČNIM SUSRETIMA NA SAJMU I TRADICIONALNOME DOMJENKU

Autor: Nataša Mesić Muharemi, 3. 1. 2024.

Prijateljevanje i druženje u veselom ozračju

Razdragana su djeca iza prigodno ukrašenih štandova i po simboličnoj cijeni nudila svoje proizvode, pjevala i plesala * U zasluženo umirovljenje i lijepim riječima ispratili smo učiteljice i kolegice Jelu Merdić i Gordanu Vesić

U organizaciji Osnovne škole Darda i Dječjeg vrtića „Radost“ (vrtićki mališani, učenici od prvoga do osmoga razreda, posebni odjeli, PŠ Mece, Zadruga, školska knjižnica, tete kuharice) i ovogodišnji je Božićni sajam, 21. prosinca 2023., prštio srećom i veseljem, i domaćina i brojnih gostiju.

Učenici su pjevali božićne pjesme na karaoke način, sedmaš Petar Novaković iste je svirao na harmonici, a mlada osječka likovna umjetnica Sara Muharemi imala je pune ruke posla oslikavajući i uljepšavajući zainteresirana mlada lica. Dvije božićne tombole te kuglomet i košarka, s nagradnim paketićima i čajem, ponovo su okupile mnoštvo starijih i mlađih zaljubljenika u igru i zabavu.

Božić je i prigoda da se sadašnji i bivši zaposlenici susretnu, druže i prizovu iz sjećanja lijepe zajedničke trenutke. Ravnatelj škole Janoš Boni organizirao je svečani domjenak, na kojem smo u zasluženo umirovljenje i lijepim riječima ispratili učiteljice i kolegice Jelu Merdić i Gordanu Vesić. Ponosni smo na sve što su pružile svojim časnim pozivom.

Do sljedećega susreta, vremena radosti i darivanja, sretno svima!