Datum objave: 23. prosinca 2024.
Kategorija: Naslovnica

RADOSNA I TOPLA BOŽIĆNA PRIREDBA UGRIJALA DUŠE SVIH NAZOČNIH

Važno je dijeliti blagdansku ljubav i sreću

Pjesmama i plesovima na toploj i radosnoj božićnoj priredbi, održanoj 20. prosinca 2024., učenici i učitelji Osnovne škole Darda sve su nas podsjetili koliko je važno dijeliti ljubav i sreću. Božić unosi radost u svako srce i svjetlost u svaki dom pa je i dječje veselje ugrijalo nam duše i pokazalo koliko uživamo u čarobnome blagdanskom ugođaju.

Priredbu su vodili petašica Filipa Posavec i sedmaš Fran Vukmanić, a zajedno s učenicima priredili učitelji Andreja Dorić, Luka Dukmenić, Dajana Đanko, Mirela Horvat, Snježana Horvat, Biljana Kodžoman, Mirela Kotromanović i Ivana Novak.

Svečani božićni domjenak za umirovljene i sadašnje djelatnike organizirao je, dan prije, ravnatelj škole Janoš Boni.

B. Horvat 

Pročitajte još

PROJEKT HELP4U – DIGITALNA PODRŠKA DJECI I MLADIMA ZA SIGURNIJE KORIŠTENJE INTERNETA

PROJEKT HELP4U – DIGITALNA PODRŠKA DJECI I MLADIMA ZA SIGURNIJE KORIŠTENJE INTERNETA

Projekt Help4U, koji su razvili Europol i CENTRIC, digitalna je platforma namijenjena djeci i mladima mlađima od 18 godina koja pruža podršku u slučajevima seksualnog zlostavljanja i štetnih ponašanja na internetu, uz resurse za roditelje i odgojno-obrazovne djelatnike.
Uz to je dostupna i aplikacija Red Button, koja omogućuje prijavu sumnje na nezakonite internetske sadržaje i različite oblike nasilja i zlostavljanja djece putem interneta.

Skip to content