Datum objave: 12. ožujka 2026.
Kategorija: Naslovnica | Natjecanja | Vijesti

SUDJELOVALI SMO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE

Na županijskom natjecanju iz kemije u OŠ Franje Krežme, Osijek  12.3.2026.  sudjelovali su i učenici naše škole. Na natjecanje je bilo pozvano 48 učenika iz cijele županije, a pravo sudjelovanja ostvaruje se na temelju rezultata školskog natjecanja na kojem je sudjelovalo  300 učenika.

Među pozvanim učenicima bili su naši osmaši Hrvoje Barišić i Patrik Šandor Horvat koji su svojim znanjem i zalaganjem dostojno predstavljali našu školu pod mentorstvom nastavnice Andreje Dorić. Sam plasman na županijsko natjecanje velik je uspjeh i potvrda njihova truda, interesa za kemiju i kvalitetnog rada.

Čestitamo učenicima i nadamo se da će ljubav za prirodne znanosti njegovati i u srednjoj školi.

Andreja Dorić, prof.

Pročitajte još

RAVNATELJICA NATAŠA MUMLEK DODIJELILA PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA

RAVNATELJICA NATAŠA MUMLEK DODIJELILA PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA

Dragi učenici i mentori, priznanja nisu samo potvrda onoga što ste ostvarili, nego i poticaj za sve ono što vas tek očekuje, ponosno je istaknula ravnateljica škole Nataša Mumlek upriličivši svečanu priredbu i domjenak (10. lipnja 2026.) za sve koji su tijekom školske godine 2025./2026. ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima, smotrama i sportskim susretima.

Skip to content