Datum objave: 2. svibnja 2025.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

UČENICI POSEBNIH ODJELA SUDJELOVALI NA ERSTE PLAVOJ LIGI

U utorak, 29. travnja 2025., na osječkom stadionu Gradski vrt održano je natjecanje za učenike osnovnih škola u sklopu Erste Plave lige. Prva skupina koja se natjecala bili su učenici s različitim sposobnostima. Domaćin je bio COO „Ivan Štark“ iz Osijeka, a osim njihovih učenika, sudjelovali su i učenici posebnih odjela OŠ „Dr. Franjo Tuđman“ iz Beloga Manastira te petero učenika posebnih odjela naše škole.

Nakon prijave, podjele brojeva i prigodnih majica, učenici su se pozdravili s ostalim natjecateljima, a zatim su započele pripreme za dvije discipline natjecanja: poligon i trčanje na 60 metara. U jakoj konkurenciji, suci nisu mogli izdvojiti one najbolje pa su medalje osvojili učenici svih triju škola.

Uslijedilo je zajedničko fotografiranje, podjela medalja, a nakon toga kratka šetnja i uživanje u sladoledu. Ovim putem zahvaljujemo ravnateljici Nataši Mumlek koja je omogućila prijevoz, nastavniku Nenadu Čačiću na posudbi dresova te stručnoj suradnici edukacijskoj-rehabilitatorici Gordani Horvat na pratnji.

Milana Sudarić Jager, učiteljica-edukacijska rehabilitatorica

Pročitajte još

RAVNATELJICA NATAŠA MUMLEK DODIJELILA PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA

RAVNATELJICA NATAŠA MUMLEK DODIJELILA PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA

Dragi učenici i mentori, priznanja nisu samo potvrda onoga što ste ostvarili, nego i poticaj za sve ono što vas tek očekuje, ponosno je istaknula ravnateljica škole Nataša Mumlek upriličivši svečanu priredbu i domjenak (10. lipnja 2026.) za sve koji su tijekom školske godine 2025./2026. ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima, smotrama i sportskim susretima.

Skip to content