Datum objave: 11. lipnja 2025.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

RAVNATELJICA URUČILA PRIZNANJA UČENICIMA SUDIONICIMA NATJECANJA

Na svečanosti održanoj u školi, ravnateljica je uručila priznanja svim učenicima koji su ove školske godine predstavljali našu školu na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima. Priznanja su zasluženo otišla u ruke učenika koji su svojim trudom, znanjem i zalaganjem pokazali izvrsnost u različitim područjima: znanstvenim, jezičnim i sportskim.

Ovom prigodom zahvaljujemo i njihovim mentorima koji su ih s puno entuzijazma i predanosti pripremali i pratili kroz cijeli proces.

Nakon svečanog dijela, učenici su se zajedno s ravnateljicom i mentorima družili uz zajednički ručak u ugodnom i opuštenom ozračju.

Još jednom čestitamo svim učenicima na postignućima i želimo im puno uspjeha i u budućim izazovima!

Pročitajte još

RAVNATELJICA NATAŠA MUMLEK DODIJELILA PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA

RAVNATELJICA NATAŠA MUMLEK DODIJELILA PRIZNANJA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA

Dragi učenici i mentori, priznanja nisu samo potvrda onoga što ste ostvarili, nego i poticaj za sve ono što vas tek očekuje, ponosno je istaknula ravnateljica škole Nataša Mumlek upriličivši svečanu priredbu i domjenak (10. lipnja 2026.) za sve koji su tijekom školske godine 2025./2026. ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima, smotrama i sportskim susretima.

Skip to content