Osnovna škola Darda

> Naslovnica

VELIKI USPJEH NAŠIH RUKOMETAŠICA: POBIJEDILE U ŽUPANIJI I IDU NA DRŽAVNO PRVENSTVO

Autor: Nataša Mesić Muharemi, 4. 3. 2022.

Čestitke sportašicama i treneru!

Osvojivši prvo mjesto na Županijskome natjecanju u rukometu za učenice 7. i 8. razreda osnovne škole, održano u našoj školi 1. ožujka 2022., naše su djevojčice ostvarile plasman za Državno prvenstvo, koje će se održati u Poreču od 25. do 27. ožujka ove godine.

Pod vodstvom trenera Nenada Čačića, prof. tjelesne i zdravstvene kulture, zlatne su bile Lana Ocvirk (srednja), Lara Ocvirk (pivot), Lucija Panić (prva golmanica), Ines Kedmenc (druga golmanica), Sara Grubišić (lijeva vanjska), Ena Stanković (desna vanjska), Ana Rajković (lijevo krilo), Nikolina Stojaković (desno krilo), Maja Novak (lijevo krilo) i Aurora Gudlin (pivot).

Prema Čačićevim riječima, sudjelovalo je pet ekipa iz Osječko-baranjske županije: OŠ Jagode Truhelke i OŠ Dobriše Cesarića iz Osijeka, OŠ Ivan Goran Kovačić iz Đakova, OŠ Matije Petra Katančića iz Valpova i naša, domaćinska, škola. Igralo se po skupinama.

Mi smo pobijedili u našoj skupini i izborili plasman u finale, pojašnjava trener. U drugoj su skupini prvakinje bile cure iz Đakova. Finalna je utakmica bila neizvjesna do samoga kraja. Nismo dopuštali protivnicama da nas prestignu i utakmica je završila tijesno, 15:13.