NATJECANJE PODMLATKA CRVENOGA KRIŽA OŠ DARDA

Autor: Branko Benko, 10. 4. 2012.

Krajem mjeseca ožujka, kao i svake godine, održalo se natjecanje u pružanju prve pomoći i znanju o Crvenom križu Hrvatske i svijeta.

NATJECANJE PODMLATKA CRVENOGA KRIŽA  OŠ DARDA

Ove godine nismo se direktno plasirali na međužupanijsko natjecanje, već smo se pošteno borili sa ekipom Bilja i još jednom pokazali i dokazali da rad, rad i samo rad donosi rezultate. I tako već unazad deset godina.

Ekipa naše škole u sastavu: Anja Gajvaronski, Dora Košćak, Adrian Kuzmanović, Noah Sekereš, Filip Lazar (osmaši) i, ništa manje važan, Marko Jurkić, kao rezervni član ekipe, spretno je pružila pomoć svim „unesrećenim“ učenicima naše škole koje ćete prepoznati na slikama u fotogaleriji.

I naši bivši učenici sudjelovali su u organizaciji natjecanja kao šminkeri realističkog prikaza rana i potvrdili činjenicu da tko jednom postane član Crvenoga križa, to ostaje zauvijek.

Svi vi koji ste dobili želju postati članovi ekipe, očekujemo vas najesen! Ako ni zbog čega drugoga, onda zbog super druženja, kvalitetno provedenoga slobodnog vremena, ljetne škole u Orahovici, odličnih sendviča na natjecanjima...trebate li još razloga?

Mislite na nas 21.4.2012., kada ćemo na Međužupanijskom natjecanju u Orahovici pokušati obraniti naše dosadašnje pehare za osvojena prva, druga i treća mjesta!!

Lijep pozdrav,

Andreja Dorić, voditeljica Crvenoga križa u OŠ Darda